Wrocławska 105B, 63-200 Jarocin

O Nas

Kim jesteśmy?

Poznaj nas

Car-As jest uznaną przez klientów wypożyczalnią samochodów obejmującą swoim zasięgiem Jarocin i okolice. Nasza flota samochodów skutecznie obsługuje osoby prywatne, firmy oraz instytucje. Klienci są w pełni zadowoleni z naszych usług i z powodzeniem polecają je innym.

Niezależnie od tego, czy jesteś w Jarocinie w podróży służbowej, czy tutaj odpoczywasz, zawsze znajdziesz coś dla siebie wśród oferowanych przez nas samochodów do wynajmu. Możesz zdecydować się na wynajem dokładnie taki jakiego akurat w tej chwili potrzebujesz – krótko, średnio lub długoterminowy.

Nasza wizja

Naszą wizją jest stanie się wiodącą marką w wynajmie pojazdów w okolicy oraz posiadanie szerszej sieci oddziałów. Dokładamy wszelkich starań, aby stale ulepszać nasze produkty i usługi poprzez innowacje, śledzenie opinii klientów, samoocenę oraz rozwój floty posiadanych samochodów.

Nasza misja

Dostarczanie najlepszych usług wynajmu samochodów jest naszą mocną stroną od momentu powstania. Naszą misją jest dalsze oferowanie światowej klasy usług wynajmu w przystępnych cenach oraz świadczenie niezrównanych usług, wyznaczając tym samym wyższe standardy w wynajmie samochodów.

Nasze wartości

Nasza firma znana jest z wagi, jaką przywiązujemy do zadowolenia klientów, etycznego postępowania biznesowego i szacunku wobec naszych pracowników. Pracujemy według tych zasad i zawsze ich przestrzegamy.

Opinie naszych klientów

Bądź na bieżąco

Nie wysyłamy spamu. Tylko informację o nowych pojazdach oraz promocjach.